ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ                                    

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΟΡΙΣΜΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   2008

 

 

 

  Ε.Σ.Σ.Α.Μ.Θ.

 

 

 

 

A.A.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤ

ΝΟΡΜΑ

 

1

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

ΓΚ

 

 

2

ΑΥΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

3

ΓΚΟΥΤΙΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΑΣ «ΓΑΛΑΞΙΑΣ» ΔΡΑΜΑΣ

ΓΚ

 

 

4

ΓΚΟΥΤΙΟΥΔΗΣ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚ

 

 

5

ΓΚΟΥΤΙΟΥΔΗΣ ΖΗΣΗΣ

ΜΑΣ «ΓΑΛΑΞΙΑΣ» ΔΡΑΜΑΣ

ΓΚ

 

 

6

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣK ΣΦΓΤ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

7

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣK ΣΦΓΤ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΚ

 

 

8

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΟ ΦΕΡΩΝ

 

 

 

9

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΚ

 

 

10

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

«ΠΝΕΥΜΑΘΛΟΝ» ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

11

ΛΙΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΚ ΣΦΓΤ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

12

ΛΙΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

«ΠΝΕΥΜΑΘΛΟΝ» ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

13

ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

«ΠΝΕΥΜΑΘΛΟΝ» ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

14

ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

«ΠΝΕΥΜΑΘΛΟΝ» ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

15

ΜΟΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

«ΠΝΕΥΜΑΘΛΟΝ» ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

16

ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΚ

 

 

17

ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΓΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

ΓΚ

Ν Α 2007

 

18

ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΛΗΛ

ΣΣ ΞΑΝΘΗΣ «Ο ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ»

ΓΚ

 

 

19

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΠΠ.

ΟΦΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΔ

 

 

20

ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΣΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΚ

 

 

21

ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΦΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

22

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΣ ΞΑΝΘΗΣ «Ο ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ»

ΑΚ

 

 

23

ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

«ΠΝΕΥΜΑΘΛΟΝ» ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

24

ΤΖΙΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚ

 

 

25

ΤΣΕΒΡΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΦΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

26

ΦΑΧΙΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΦΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΚ

 

 

27

ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΟΦΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΔ

 

 

28

ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΣ«ΓΑΛΑΞΙΑΣ»ΔΡΑΜΑΣ

ΓΚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ε.Σ.Σ.ΠΕ.Π.

 

 

 

 

A.A.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤ

ΝΟΡΜΑ

 

1

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΣΚ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΓΚ

 

 

2

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΚ

 

 

3

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΑΤΡΩΝΕΡΑΝΗ"

ΓΚ

 

 

4

ΑΥΔΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΓΚ

 

 

5

ΒΛΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΕ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝΤΙΜΟΛΕΩΝ"

ΓΚ

 

 

6

ΒΛΑΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΕ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝΤΙΜΟΛΕΩΝ"

ΓΚ

 

 

7

ΔΙΚΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

ΓΚ

Ν Β 2007

 

8

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

ΓΚ

 

 

9

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΑΕ ΤΡΙΦ. "ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ"

ΓΚ

 

 

10

ΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

ΓΚ

 

 

11

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

ΓΚ

 

 

12

ΛΥΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΓΚ

 

 

13

ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΚ

 

 

14

ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ

ΓΚ

 

 

15

ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΚ

 

 

16

ΜΠΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΚ

 

 

17

ΠΕΤΣΕΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΓΚ

 

 

18

ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΒΚ

Ν Α 2005

 

19

ΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΣ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΓΚ

 

 

20

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

ΓΚ

 

 

21

ΤΣΙΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

ΓΚ

Ν Β 2006

 

22

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

ΓΚ

 

 

23

ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΓΚ

Ν Β 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ε.Σ.Σ.Κ.

 

 

 

 

Α.Α.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤ

ΝΟΡΜΑ

 

1

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΔ

 

 

2

ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΚ

 

 

3

ΓΡΑΤΣΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΚ

 

 

4

ΖΑΧΑΡΙΕΒ ΖΑΧΑΡΙ

ΑΟ «ΚΥΔΩΝ» ΧΑΝΙΩΝ

ΒΚ

 

 

5

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΒΚ

 

 

6

ΑΓΝΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΕ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

7

ΑΛΙΓΙΖΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΑΟ «ΚΥΔΩΝ» ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

 

 

8

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚ

 

 

9

ΓΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

10

ΓΡΑΜΜΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΟ «ΛΑΤΩ» ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

11

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

 

 

12

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Γ.Σ. ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΓΚ

Ν Α 2007

 

13

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

 

 

14

ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΚ

 

 

15

ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

Ν Α 2007

 

16

ΚΑΛΑΘΙΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΓΚ

Ν Α 2006

 

17

ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

18

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚ

 

 

19

ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΚ

 

 

20

ΛΕΜΑΝΟΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

 

Ν Β 2007

 

21

ΛΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

22

ΝΑΟΥΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΕ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

 

 

23

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΚ

 

 

24

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ο.Α. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚ

 

 

25

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ "ΛΑΤΩ" ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΚ

 

 

26

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΚ

Ν Α 2007

 

27

ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΑ ΓΑΖΙΟΥ

ΓΚ

Ν Α 2007

 

28

ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΝΕΛΙΑ

 ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

 

 

29

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚ

 

 

30

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚ

 

 

31

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΣ ΕΡΓΑΖ. ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

 

 

32

ΧΡΟΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ

ΓΚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Τ.Ε.Σ.Σ.ΔΕ.

 

 

 

 

A.A.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤ

 

 

1

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΓΚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Τ.Ε.Σ.Σ.Θ.

 

 

 

 

A.A.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤ

 

 

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚ

 

 

2

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΟ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΚ

 

 

3

ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΚ

 

 

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚ

 

 

5

ΚΩΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΚ

 

 

6

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΟ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΚ

 

 

7

ΛΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚ

 

 

8

ΜΑΛΙΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΕ ΒΟΛΟΥ

ΓΚ

 

 

9

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚ

 

 

10

ΜΠΑΤΖΙΑΝΝΟΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚ

 

 

11

ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΕ ΒΟΛΟΥ

ΓΚ

 

 

12

ΜΠΟΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚ

 

 

13

ΣΚΟΔΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΣΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚ

 

 

14

ΣΥΡΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΗΣ

ΣΕ ΒΟΛΟΥ

ΓΚ

 

 

15

ΦΩΤΟΥ-ΚΟΡΩΝΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΕ ΒΟΛΟΥ

ΓΚ

 

 

16

ΖΑΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΟ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Τ.Ε.Σ.ΣΑΣ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α.Α.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤ

ΝΟΡΜΕΣ

 

1

ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  (ΧΑΡΗΣ)

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΚ

 

 

2

ΓΙΑΜΑΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΒΟΪΚΗ ΕΣ

ΒΚ

 

 

3

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΒΟΪΚΗ ΕΣ

ΓΚ

Ν Β  2005

 

4

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ

ΕΥΒΟΪΚΗ ΕΣ

ΓΚ

Ν Α  2005

 

5

ΖΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΟ Β.ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

6

ΖΑΝΝΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ

ΓΚ

 

 

7

ΚΑΚΚΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

8

ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΟ Β.ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΚ

Ν Α 2007

 

9

ΠΗΤΤΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΟ Β.ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΚ

 

 

10

ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ Γ

ΣΟ Β.ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Τ.Ε.Σ.Σ.ΑΙΓ.

 

 

 

 

A.A.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤ

ΝΟΡΜΕΣ

 

1

ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΓΚ

Ν Β 2007

 

2

ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ ¨. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

ΓΚ

Ν Β 2007

 

3

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ ¨. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

ΓΚ

Ν Β 2007

 

4

ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ ¨. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

ΓΚ

Ν Β 2007

 

5

ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ ¨. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

ΓΚ

Ν Β 2007

 

6

ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ ¨. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

ΓΚ

 

 

7

ΒΟΥΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ¨ Ο ΚΑΖΩΝΗΣ"

ΓΚ

 

 

8

ΚΟΡΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ ¨. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

ΓΚ

 

 

9

ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ¨ Ο ΚΑΖΩΝΗΣ"

ΓΚ

 

 

10

ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΓΚ

 

 

11

ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΩΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΓΚ

 

 

12

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

???????????????

ΓΚ

 

 

13

ΑΝΑΙΡΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΟ Μ,ΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΓΚ

 

 

14

ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

ΚΩΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΓΚ

 

 

15

ΣΕΡΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΓΚ

 

 

16

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ¨ Ο ΚΑΖΩΝΗΣ"

ΓΚ

 

 

17

ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ ¨. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

ΓΚ

 

 

18

ΣΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

???????????????

ΓΚ

 

 

19

ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΩΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΓΚ

 

 

20

ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΩΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΓΚ

 

 

21

ΣΠΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΚ

Ν Β 2007

 

22

ΧΑΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

???????????????

ΓΚ

 

 

23

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

???????????????

ΓΚ

 

 

24

ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΒΚ

 

 

25

ΣΠΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΧΙΟΣ)

ΓΚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πλαίσιο κειμένου: Η  επιλογή και ο ορισμός  των διαιτητών  γίνεται αποκλειστικά  από   τον   Π.Ο.Δ.  2007 και τα καθήκοντα που αναλαμβάνουν είναι  ανάλογα με την κατηγορία που ανήκουν σύμφωνα με την Γενική  μας  Οδηγία.  

Τα καθήκοντα  του Διευθυντή Αγώνων  και του Επικεφαλής  Διαιτητή  είναι  αδύνατον να  συμπίπτουν  στο ίδιο πρόσωπο, σύμφωνα με  τον Κανονισμό Αγώνων της  Ε.Σ.Ο.



ΥΠΟΜΝΗΜΑ:  

1)   ΕΝ:                ΕΝΕΡΓΟΣ  ΔΑΙΤΗΤΗΣ
2)   ΝΔ:                ΝΕΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
3)   Ν Α+Β 2004:   Νόρμα  Α +  Β σε σεμινάριο του  2004
4)   Ν Β 2005:       Νόρμα  Β σε σεμινάριο του  2005
5)   Ν Α+Β 2005:   Νόρμα  Α +  Β σε σεμινάριο του  2005
6)   Ν Β 2006:       Νόρμα  Β σε σεμινάριο του  2006
7)   Ν Α+Β 2006:   Νόρμα  Α +  Β σε σεμινάριο του  2006